پشتبانی فنی نیکان رشد نویان برای مشتریان محصولات (کنسانتره، مکمل، افزودنی های دام، طیور و آبزیان) بصورت کاملا رایگان است و در جهت ارتقای ماندگاری و سودمندی بیشتر در تولید مشتریان ایجاد شده است.
پشتیبانی فنی کارخانه‌جات و زنجیره‌ها توسط متخصصین خبره نیکان رشد نویان صورت می‌گیرد و این پشتیبانی فنی شامل موارد زیر است:


مشاوره درمانی گله درگیر شده با انواع بیماری‌ها

زنجیره و کارخانه‌جاتی که در فارم‌های داخلی خود بنابر دلایل مختلفی درگیر بیماری شده‌اند نیاز به کنترل بحران دارند. شرکت نیکان رشد نویان با همکاری جناب دکتر نوربخش تلاش می‌کنند تا در مرحله اول پیشگیری کنند و در قدم بعد بیماری را کنترل کنند و خسارت وارد شده را بکاهند.

 
مشاوره و بررسی مدیریت بهداشت

ارائه برنامه ضد عفونی مناسب بر اساس میزان و نوع آلودگی منطقه. 


پیگیری وضعیت تغذیه گله

ارسال جیره اختصاصی بر اساس وضعیت فارم
ارتباط دوره ای با مرغداران جهت بررسی وضعیت خوراک دهی و بررسی وزن‌گیری (فارم گوشتی) و میزان تولید و کیفیت تخم مرغ (فارم تخم گذار)


کنترل بیماری‌های متابولیکی

ارسال جیره های مناسب بر اساس موقعیت جغرافیایی و غلظت صحیح مواد مغذی جهت جلوگیری از بیماری@های متابولیکی و تنظیم جیره در صورت ایجاد علائم متابولیکی

تحلیل عملکردی در پایان دوره پرورشی

ما در پایان هر دوره پروشی دامی یا طیوری عملکرد ها را تحلیل میکنیم تا در دوره های بعدی نکات اساسی در سود دهی را تقویت کنیم


کمک به پیشگیری بیماری در فارم

از انجایی که بسیاری از بیماری ها بدلیل ضعف سیستم ایمنی بدن دام است و از طرف دیگر وجود عومل بیماری زا در فارم است پشتیبانان فنی شرکت نیکان رشد نویان تلاش می‌کنند تا عوامل بیماری زا به حداقل برسند.
این موضوع برای همه فعالان صنعت دام طیور و آبزیان حائز اهمیت است چونکه با کوچکترین اشتباهی از طرف مسئول فارم یا پرسنل فارم مکمن است خسارتی بزرگ را متحمل بشوند.


بررسی اقلام جیره (ویژه برخی از مشتریان با ظرفیت بالا)

تیم پشتیبانی فنی نیکان رشد نویان در برخی موارد برای فارم‌هایی با ظرفیت بالا، نمونه اقلام جیره مانند: ذرت، جو،  سویا، روغن، آب و غیره... (بسته به موارد مورد استفاده فارم‌دار) را از مسئولان فارم دریافت می‌کنند و بر اساس .آنالیز آنها جیره اختصاصی طراحی و تولید می‌گردد

برای ارتباط با پشتیبانی فنی نیکان رشد نویان کلیک نمائید.