نظر سنجی پایانی سال نیکان رشد نویان از مشتریان


  • {{value}}
* نام و نام خانوادگی را بنویسید. * نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
* شماره موبایل را بنویسید. * شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
1_ چقدر از کیفیت محصولات نیکان رشد نویان راضی بوده اید؟ (با ذکر نام محصول میزان رضایت خود را اعلام نمائید) را بنویسید. 1_ چقدر از کیفیت محصولات نیکان رشد نویان راضی بوده اید؟ (با ذکر نام محصول میزان رضایت خود را اعلام نمائید) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. 1_ چقدر از کیفیت محصولات نیکان رشد نویان راضی بوده اید؟ (با ذکر نام محصول میزان رضایت خود را اعلام نمائید) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
2_ تا کنون چه محصولاتی از نیکان رشد نویان را استفاده نموده اید؟ را انتخاب کنید.
3_ در طول دوره همکاری خود با نیکان رشد نویان نیازمند چه خدماتی از جانب شرکت هستید ؟ (توضیحات خود را بیان کنید) را بنویسید. 3_ در طول دوره همکاری خود با نیکان رشد نویان نیازمند چه خدماتی از جانب شرکت هستید ؟ (توضیحات خود را بیان کنید) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. 3_ در طول دوره همکاری خود با نیکان رشد نویان نیازمند چه خدماتی از جانب شرکت هستید ؟ (توضیحات خود را بیان کنید) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
4_ چقدر از بسته بندی محصولات ما راضی بوده ید؟ را انتخاب کنید.
5_ نام کارشناس فروشی که با او در ارتباط بوده اید را ذکر کنید: را بنویسید. 5_ نام کارشناس فروشی که با او در ارتباط بوده اید را ذکر کنید: را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
6_ از نظر شما عملکرد کارشناسان فروش نیکان رشد نویان چگونه بوده است؟ را انتخاب کنید.

از منظر نحوه برخورد و پیگیری به موقع مطالبات مشتریان

7_ شما قیمت محصولات نیکان رشد نویان را به نسبت کیفیت آن چگونه ارزیابی می‌نمایید؟ را انتخاب کنید.
8_ به نظر شما با توجه به نوسانات قیمت نهاده‌ها، قیمت کنسانتره تا چه حد در هزینه تمام شده خوراک موثر می‌باشد؟ را انتخاب کنید.
9_ تا چه میزان از خدمات پشتیبانی فنی نیکان رشد نویان رضایت مندید؟ را انتخاب کنید.
10_ آیا از پروسه ارسال بار نیکان رشد نویان راضی هستید ؟ درصورت عدم رضایت با ذکر دلیل بیان نمائید. را بنویسید. 10_ آیا از پروسه ارسال بار نیکان رشد نویان راضی هستید ؟ درصورت عدم رضایت با ذکر دلیل بیان نمائید. را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. 10_ آیا از پروسه ارسال بار نیکان رشد نویان راضی هستید ؟ درصورت عدم رضایت با ذکر دلیل بیان نمائید. را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
11_ آیا محصولات ما را به سایر همکاران خود پیشنهاد می‌کنید؟ را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...

این پرسنامه در جهت توسعه خدمات نیکان رشد نویان در سال پیش رو تهیه شده است و پاسخ دادن به آنها کمک بزرگی در جهت رشد و توسعه به ما خواهد نمود.
 

گارانتی بهترین قیمت

بهترین قیمت بازار را ما به مشتریان گارانتی می‌دهیم. بیشتر بخوانید...

ارسال رایگان

برای خرید بیش از 5 تن کنسانتره و مکمل ارسال رایگان است

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی و پاسخگوی 24 ساعته کارشناسان فنی